Nuolaidų leidiniai, kuponai bei kiti įvairūs būdai sutaupyti


Naujausi straipsniai

Amazon

Amazon

Amazon tai dar viena apsipirkimo platforma, primenanti ebay, aliexpress ir tt... Bet šiandien mes ir neišsiplėsime apie pačią platformą, o papasakosiu būdus kaip pirkti su nuolaida siekiančia net iki 99%, o kartais net gaunant dykai... Nuolaidas pardavėjai taiko ne tam, kad jūs sutaupytumėte, o siekdami surinkti kuo daugiau atsiliepimų apie savo prekes. Jie jums duoda didelę nuolaidą ar net nemokamai, o iš jūsų tikisi gauti atsiliepimą apie prekę, žinoma, kad teigiamą su nuotraukomis ir kuo detaliau aprašytą. Pačiame Amazon tokių pasiūlymu nerasite, nes tokie mainai draudžiami dėl neatitinkančio realybės prekės įvertinimo. Tačiau pardavėjai ir nemokamų arba už labai mažą kainą gaunamų prekių pirkėjai susikūrę facebook grupes (dažniausiai uždaras) ar internetinius puslapius aktyviai keičiasi vienas kito paslaugomis. Iš vienos pusės tai gauti prekes beveik dykai net kai dauguma iš jų tau nelabai reikia yra smagu. Beveik ta patį patiri kai esi jau didelis ir per Kalėdas gauni dovanų kurios ne visada tau reikalingos, bet vis tiek mielos. Tik čia gali siuntinukus gauti beveik kas antrą dieną arba vieną kartą per savaite, bet daug (priklauso nuo aktyvumo ieškant prekių ir nuo paštininko kuris viską pristato). Iš kitos pusės nelabai sąžininga kitų pirkėjų atžvilgiu, nes paliktas atsiliepimas padės kažkam nuspręsti gera ta prekė ar ne. Todėl kokį įvertinimą palikti jei prekė blogos kokybės sprendžia pats revieweris (apžvalgininkas) ir jo sąžinė.

https://www.vipon.com tai pati mano mėgstamiausia "aprašymų rašytojų" platforma. Ir ne tik todėl, kad ji nereikalauja palikti atsiliepimus apie prekę (tai galime daryti savo nuožiūra), bet dar ir todėl, kad ji viena iš patogiausių. Prisijungę prie puslapio rasite aišku meniu kur lengvai pagal kategorijas galėsite pasirinkti nuolaidų, ir iškart gauti nuolaidų kodus apsipirkimui Amazon. Visas šitas pasirinkimas iš kategorijų tai tik prekės kurių nelabai kas nori imti, nes visi geriausi pasiūlymai buna išgraibstomi akimirksniu tik įdėjus. Gerus pasiūlymus "pamedžioti" galite ir jūs, tik šiuo atveju teks jau parsisiųsti mobiliąją programėlę. Tada galėsite matyti visus pasiūlymus(deals) kurie tik bus įdėti, o taip pat matysite laikroduką, kada jie bus patalpinti. Tik nepulkite džiaugtis pamatę daug gerų pasiūlymų ir nesitikėkit visų susirinkti, nes ne viskas taip paprasta kaip atrodo. Pirmiausia išsirinkite ko labiausiai norite, o atėjus laikui griebkite, nes per minutę visi geriausi pasiūlymai bus išgraibstyti, ir teks laukti sekančio papildymo. Vipon pasiūlymų (deals) galite gauti net devyniose šalyse, bet deja ne Lietuvoje. Puslapių siūlančių Lietuvai kodus aš bent jau nemačiau, tačiau esantiems Lietuvoje nieks netrukdo pasinaudoti adreso nuoma ir kurjerių paslaugomis siūlomomis internete, kurių kaina palyginus su gaunamų prekių kiekiu nėra labai didelė. https://www.elitedealclub.com dar viena šauni platforma su kodais nuolaidoms, bet ten ribotas daiktų pasirinkimas. https://uk.extremerebate.com didelis pasirinkimas, bet čia reikia prekę pačiam pirkti, o pinigai tik paskui buna gražinami. https://uk.testzon.com nedidelis pasirinkimas, bet prekių kartais pavyksta gauti neblogu. O jei norite gauti tikrai gerų pasiūlymų(deals) galite jų rasti ir facebook grupėse, tokiose kaip https://www.facebook.com/UKAmazingDeals/ ar kitose panašiose grupėse. Bet medžiodami pasiūlymus(deals) facebook grupėse nuo atsiliepimų rašymo išsisukti nepavyks, o ir atsiliepimo kokybė turės būti pakankamai gera, kad įtiktu pardavėjui. Gausite geresnius daiktus kuriuos pirksite su kodu arba už savus pinigus, kuriuos po atsiliepimo apie prekę gražins pardavėjas. Ir dažniausiai gražinti nori ne į banko sąskaitą, o į paypal paskyrą. Tik iškart rekomenduoju, tarkitės su pardavėju, kad gražinta suma būtu su visais paypal mokesčiais. Dažnu atveju jie taip ir gražina, bet jei nesitarsite jie perves tik sumą kuria jūs sumokėjote, o visi paypal mokesčiai nusiskaičiuos iš jūsų. Galbūt toks pirkimas atrodo nepatikimai ir būna baisu neatgauti savo pinigų, bet yra puslapiai facebook kur ten esanti bendruomenė pasidalina rastais pasiūlymais ir patikimais pardavėjais.


Prekės pargabenimas į Lietuvą.
Prekes iš Amazon galite gauti tiesiai ir į Lietuvą, bet siuntimo kainos yra pakankamai didelės ir jei perkate dažniau ir smulkių daiktų pigiau išeina naudotis adreso nuomos paslauga Anglijoje ar kitoje šalyje.

Amazon pristatymo kainos:

standartinis pristatymas(5-7 dienos)
knygos, muzika, DVD, Blue-ray, software, video žaidimai(konsolės neįeina) 6,49 svaro už siuntą + 1,99 svaro už kilogramą. Visa kita 6,49 svaro už siuntą + 2,49 svaro už kilogramą.
Skubus pristatymas(2-4 dienos)
knygos, muzika, DVD, Blue-ray, software, video žaidimai(konsolės neįeina) 12,49 svaro už siuntą + 2,99 svaro už kilogramą. Visa kita 14,49 svaro už siuntą + 3,49 už kilogramą.
Kadangi kainos tiesiai iš Amazon siūstis, tikrai nemažos tai aš rinkausi alternatyvą, adreso nuomą Anglijoje ir persiuntimą iš ten vieną kart per mėnesį į Lietuvą. Išbandyti teko kelias adresų nuomą siūlančias įmones ir apsistojau ties viena kompanija kuri leidžia kaupti prekes ir išsiųsti į Lietuvą, kad ir kartą per mėnesį, kas iškart padedą sutaupyti.

Pristatymas iš Amazon.

Pristatymo kainos labai svyruoja ir reikėtų tikrintis kiekvienam daiktui konkrečiai kiek kainuos, bet jei planuojate pirkti daug galite įsigyti AMAZON PRIME delivery. Kas mūsų šnekamąja kalba reiškia nemokamas pristatymas. Nors tai negarantuoja 100% nemokamo pristatymo, bet didžią pirkinių dalį jums tikrai išsiųs nemokamai. Metinė kaina be nuolaidos 79 svarai arba galite mokėti mėnesinį mokestį 7,99 svaro į mėnesį. Kartais buna ir nuolaidų kurių pagalba naryste jums kainuos pigiau. Kaina Amazon prime atrodo ganėtinai didelė, bet ji tikrai padeda sutaupyti jei perkate dažnai.